YAPI SİSTEMLERİ


REHAU,Yerden ısıtma, radyatörlü ısıtma,temiz su ve pis su tesisatlarında geliştirdiği boru ve ekipmanları ile Uluslararası yüksek kalite standartlarında mükemmel çözümler sunar.

REHAU BORULARI

RAU-VPE (PE-Xa)'dan mamul RAUTHERM-S boruları yüksek yoğunlukta çapraz bağlanmış borulardır. Ek olarak üzerine koekstrüzyon yöntemi çekilen EVAL koruyucu tabakası sayesinde boru, DIN 4726 şartlarına uygun olarak oksijen geçirmez hale gelir.

Radyatör bağlantıları için 17x2 mm ve 20x2 mm ebadında, dağıtım borusu olarak RAUTHERM-SL borusu için 25x2,3 ve 32x2,9 mm ölçülerinde borular mevcuttur.
REHAU - Yerden Isıtma Sistemi

REHAU yapılarda, ev ve bürolardaki ıslak veya kuru zeminde yer ve duvar ısıtma/soğutma uygulamalarında komple sistemler sunar. REHAU Sistemleri ağır şantiye şartlarına uygun tasarlanmıştır. Tecrübeden uygulamaya, hangi montaj şeklini seçerseniz seçin bütün sistem elemanları hızlı, basit montaj imkanı sayesinde kullanıcıya en yüksek düzeyde güvenlik sağlar.

Özel uygulamalarda da örneğin betoniçi ısıtma sistemi ile endüstriyel alanlarda, çim saha ısıtmalarında, spor salonlarında, açık alan ısıtmalarında ve buz pistlerinin soğutmalarında REHAU profesyonel çözümler sunar.


Noppenplaka Sistemi (NP)

Geçme yivleri sayesinde zemine plakalar halinde son derece kısa bir sürede döşenir.
Tutma başlıkları sayesinde ayrıca bir sabitleyici elemana gerek kalmadan borunun hızlı ve güvenli bir şekilde montajı sağlanır.
Zeminde bulunan mesafe tutucuları sayesinde borunun şap içinde tamamen yüzer halde kalması sağlanır.
Yüksek malzeme yoğunluğu sayesinde mükemmel ısı ve ses izolasyonu elde edilir.
Şap suyuna karşı korumalıdır, çökme ya da sızdırma yapmaz.
7.5 cm modülasyon aralığına uygundur.


RAUPIANO ® Pis Su Tesisat

Gürültü, insan yaşamını olumsuz yönde etkileyen faktörlerin başında geldiği için, "sesten korunma" pis su tesisat sistemlerinde giderek önem kazanmaya başlamıştır.
Bu nedenle REHAU, tekniğin en son durumunu yansıtan pis su tesisat sitemini geliştirmiştir. Bugüne kadar pis su sistemlerinde sadece hava sesi, sistem parçalarının sahip olduğu ağırlık vasıtasıyla azaltılmıştır.

Fakat hava sesine ek olarak su dolaşım sistemlerinde ayrıca kütlesel ses de gürültü kaynağı olarak gündeme gelmektedir. RAUPIANO'nun üretimi esnasında bu gerçek de hesaba katılmış, her iki ses kaynağı da göz önünde bulundurulmuştur.